Baldų valymas garais

Baldų valymui naudojame ekologiškas valymo priemones bei profesionalų garų aparatą. Valymas vyksta keliais etapais: pradžioje įsisenėjusias dėmes apipurškiame ekologiška valymo priemone, kuri yra netoksiška, be nonilfenolio etoksilatų, pagaminta iš biologiškai suyrančių medžiagų, o citrusinių vaisių eterinis aliejus suteikia malonų kvapą. Po to atliekamas valymas profesionaliu garų aparatu (8 bar slėgio, garo temperatūra siekia iki 170°C), kuris giluminiu būdu išvalo susikaupusius nešvarumus, naikina alergijų sukelėjus, dezinfekuoja, panaikinami nemalonūs kvapai. Po valymo baldų apmušalai lieka lengvai drėgni ir greitai išdžiūsta (išpučiamame gare vandens koncentracija sudaro mažiau nei 5%). Tai labai svarbu, nes užsilikusi drėgmė puiki terpė dulkių erkėms, pelėsiams, grybeliams ir kitiems mikroorganizmams veisti.

Paslauga ypač aktuali žmonėms, turintiems alergijas bei auginantiems mažus vaikus.

Kilimų valymas garais

Kilimai visų pirma išvalomi sausuoju giluminiu būdu, naudojant giluminio valymo įrangą. Sauso giluminio valymo metu surenkami žmonių ir gyvūnų plaukai, šeriai, taip pat pašalinamas gilau nusėdęs sunkesnis purvas, kuris yra nepasiekiamas siurbiant įprastais siurbliais, nepriklausomai nuo jų galingumo. Įsisenėjusias dėmes apipurškiame ekologiška valymo priemone kuri yra netoksiška, be nonilfenolio etoksilatų, pagaminta iš biologiškai suįrančių medžiagų, o citrusinių vaisių eterinis aliejus suteikia malonų kvapą. Po to atliekamas valymas profesionaliu garų aparatų (8 bar slėgio, garo temperatūra siekia iki 170°C), kuris giluminiu būdu išvalo susikaupusius nešvarumus, naikina alergijų sukelėjus, dezinfekuoja, panaikinami nemalonūs kvapai. Po valymo baldų apmušalai lieka lengvai drėgni ir greitai išdžiūsta (išpučiamame gare vandens koncentracija sudaro mažiau nei 5%). Tai labai svarbu, nes užsilikusi drėgmė puiki terpė dulkių erkėms, pelėsiams, grybeliams ir kitiems mikroorganizmams veisti.
Paslauga ypač aktuali žmonėms turintiems alergijas bei auginantiems mažus vaikus.
Jums pageidaujant, atvažiuojame į Jūsų nurodytą vietą ir paimame kilimus, kuriuos pristatome Jums išplautus ir išdžiovintus.

Rezultatai


Ekologiškas valymas garais

Ilgą laiką eksperimentavome, kuris ekologiškas valymo būdas yra efektyviausias, ir mes jį radome! Todėl dabar jau galime Jums pasiūlyti pasinaudoti proga kruopščiai ir ekologiškai išvalyti baldus, kilimus ir kilimines dangas, čiužinius, automobilius ir ką tik panorėsite!
 
Privalumai valyti ekologiškai:
  • Visos valymui naudojamos medžiagos pagamintos iš biologiškai suyrančių medžiagų (gamintojas pateikia cheminę sudėtį), bei yra gaivaus kvapo, kurį suteikia natūralūs eteriniai aliejai.
  • Cheminės medžiagos nenaudojamos, tad nesukels alergijų.
  • Valomi paviršiai nebus pažeisti cheminėmis medžiagomis, todėl ilgiau išlaikys natūralų žvilgesį.
  • Ekologiško valymo kokybė labai aukšta, išvalo net įsisenėjusias dėmes.
  • Padeda sutaupyti šimtus litrų vandens, taupo energiją bei tausoja gamtą.

Teiraukis kainos ir atsakymą gauk per valandą!


    Teiraukis kainos ir atsakymą gauk per valandą!


      Jūsų problemos – Mūsų sprendimai!