Kilimų, kiliminės dangos valymas

Kilimų valymas Kaune, kiliminių dangų valymo technologija susideda iš kelių etapų. Pirmiausia jie valomi sausu giluminiu būdu, naudojant gilluminio valymo įrangą: surenkamas giliau nusėdęs purvas, kuris nepasiekiamas naudojant įprastus dulkių siurblius, pašalinami žmogaus, gyvūnų plaukai. Po to plovimui yra nadojamos diskinės plovimo mašinos, kurių besisukantys diskai, spaudžiami įrangos svorio, padeda tolygiai įtrinti plovimo priemones į visą valomą paviršių. Purvas susiskaido, iškyla į paviršių ir kartu su drėgme yra susiurbiamas galingais siurbliais. Jei yra dėmių, nemalonių kvapų, tam tikslui naudojami konkrečiai dėmėms šalinti skirti dėmių išėmėjai, kvapus naikinančios priemonės. Cheminiais preparatais apdorotos vietos gausiai nuskalaujamos vandeniu, naudojant ekstrakcinius siurblius.

Naujiena Lietuvoje:
Jums pageidaujant, kilimus ir kilimines dangas galime išvalyti naudojant probiotines plovimo priemones, kurių sudėtyje yra natūralių, žmogaus sveikatai „draugiškų“ bakterijų, kurios naikina purvą juo maitindamosi, savo darbą atlikdamos dar keletą dienų po panaudojimo, ėsdamos purvo likučius. Kilimų valymas Kaune. Sužinokite kainą.

Giluminis kiliminės dangos, kilimų valymas Kaune

Galime Jums pasiūlyti kilimą ar kiliminę dangą plauti, valyti naudojant amerikietišką giluminio valymo įrangą Kirby, kuri unikalaus veikimo principo dėka „įpučia“ orą į gilesnius valomo paviršiaus sluoksnius bei sutraukdamas orą ištraukia daug giliau nusėdusį purvą (smėlis, žemės ir kt.), o besisukantys šepečiai nuo valomų paviršių pilnai surenka naminių gyvūnų plaukus, ko nepadaro įprasti dulkių siurbliai. Po to plovimui yra nadojamos diskinės plovimo mašinos, kurių besisukantys diskai, spaudžiami įrangos svorio, padeda tolygiai įtrinti plovimo priemones į visą valomą paviršių. Purvas susiskaido, iškyla į paviršių ir kartu su drėgme yra susiurbiamas galingais siurbliais. Jei yra dėmių, nemalonių kvapų, tam tikslui naudojami konkrečiai dėmėms šalinti skirti dėmių išėmėjai, kvapus naikinančios priemonės. Cheminiais preparatais apdorotos vietos gausiai nuskalaujamos vandeniu, naudojant ekstrakcinius siurblius.

Kilimų valymas Kaune paimant iš kliento

Taupant Jūsų laiką, galime paimti kilimus iš Jūsų nurodytos vietos ir Jums patogiu laiku. Kilimai  valomi, plaunami naudojant specialią technologiją, plovimo įrangą, chemines priemones. Švarius, išdžiovintus ir kvepiančius grąžiname Jums atgal.

Teiraukis kainos ir atsakymą gauk per valandą!


    Teiraukis kainos ir atsakymą gauk per valandą!


      Jūsų problemos – Mūsų sprendimai!

      kilimų valymas kaune