Akmens masės plytelių impregnavimas

Norite švarių akmens masės plytelių – siūlome Jums jas impregnuoti. Pirmiausia akmens masės plytelės yra plaunamos giluminiu būdu. Po plovimo, jos padengiamos specialia priemone, kuri įsigeria į plyteles ir uždaro paviršiaus poras. Kai poros uždarytos, purvas negali įsiskverbti gilyn, todėl net didelio praeinamumo vietose, impregnuotos plytelės lieka švarios, toks paviršius nepatamsėja, purvas lieka paviršiuje ir yra lengvai pašalinamas kasdienio valymo metu. Plytelės gali būti impregnuojamos bespalviu arba sodrumą paviršiui suteikiančiu impranu.

Parketo alyvavimas

Galime Jums pasiūlyti medinių grindų, parketo alyvavimo paslaugą, kuri susilaukia vis didesnio populiarumo dėl medžiui suteikiamo natūralumo bei apsaugos. Alyva, įsigėrusi į medį, neleidžia įsigerti išpiltiems skysčiams (sultys, vynas, kava ir kt.), taip apsaugodama medį nuo dėmių. Paslauga aktuali ne tik komercinėms, bet ir gyvenamosios paskirties patalpoms. Alyvavimas yra pranašesnis už lakavimą dėl paprastesnės grindų priežiūros bei suteikiamo medžiui natūralumo. Atsiradus įbrėžimams, užtenka tik peralyvuoti pažeistą vietą. Alyvavimui naudojame ypač aukštos kokybės vokiečių g-bos natūralų aliejų medinėms grindims dengti, kuris buvo pasirinktas po ilgų eksperimentų ir garantuoja maksimalią grindų apsaugą.

Parketo vaškavimas

Parketas yra švariai išplaunamas ir dengiamas aukštos kokybės amerikietišku vašku. Šiuo vašku išvaškuotas parketas blizga, vaškas atsparus juodoms batų žymėms, plovikliams, mažai matosi plovimo vandeniu pėdsakai. Vaškavimo efektas ilgalaikis. Išvaškuota danga neslidi.

Marmuro, granito akmens kristalizavimas

Galime Jums pasiūlyti ir akmens paviršiaus kristalizavimą. Tai toks procesas, kurio metu akmens paviršius yra padengiamas tvirtu, suteikiančiu blizgesį bei apsaugą nuo mechaninio trinties poveikio apsauginiu kristalizatoriaus sluoksniu. Kristalizavimas gali būti atliekamas ne tik didelio praeinamumo viešose vietose – kruiziniuose keltuose, parduotuvėse, komerciniuose biuruose, bet ir privačiuose būstuose.Pirmiausiaakmens paviršius prieš kristalizavimą yra ypač kruopščiai nuplaunamas giluminiu būdu. Po to paviršius nupurškiamas medžiaga, kuri apdirbant specialia automatine mašina kristalizuojasi ant akmens paviršiaus, padengdama jį ypač kietu apsauginiu, poliravimo efektą sutiekiančiu blizgiu sluoksniu. Kristalizavimas palengvina tolimesnę paviršiaus priežiūrą, purvas negali įsiskverbti gilyn į akmenį. Toks akmuo tarnauja ilgiau, nes tampa atsparus mechaniniam poveikiui. 
Paslaugos kaina nuo 12€/m2 + PVM.
 

Teiraukis kainos ir atsakymą gauk per valandą!


    Teiraukis kainos ir atsakymą gauk per valandą!


      Jūsų problemos – Mūsų sprendimai!